İzmir Tabela Üretim
Tabela Soru : 0 532 320 08 77

Dijital Baskı

İzmir Dijital Baskı Firma

Yıllardır hizmet veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak son derece kaliteli ürün hizmeti sunmaktayız. Firmamızın yıllardır ayakta dimdik durmasının nedeni de bu olmaktadır. Yeni makineler ile yapılan dijital baskıları bizler de gelip takabiliriz. Özellikle kolay takılan ürünler olması sizlere yollayıp takmanızı da sağlayacaktır. İzmir dijital baskı firmamızın dışında Bornova dijital baskı firmamız da bulunuyor.

İzmir Dijital Baskı

İzmir Dijital Baskı

Birçok şehirde dijital baskı firmamızın bulunması da sizleri rahatlatacak olan bir nokta. Bilgisayar destekli olarak yapılan bu baskılar sayesinde profesyonel cam baskıları elde edeceksiniz. İstediğiniz her şekilde baskı yapılabilir. Yapılan bu baskılar ayağınıza kadar getirilebilir. Profesyonel bir ekiple yapılan dijital baskı ürünleri renk alternatifi olarak da çeşitlilik göstermekte.

germe vinil branda tabela izmir

germe vinil branda tabela izmir

Reklamın nasıl yapılacağını en iyi şekilde bilen firmamız hangi ürünler üzerinde tanıtım yapacağınızı öğrendikten sonra size en uygun baskıları yapabilir. Sadece ev camları ya da ofis camları da değil istenilen tüm cam alanları için ebat bildirildiği anda işlem yapabilir. Ücret konusunda ayrıcalıklı imkanlarımızda mevcut.

Araba dijital baskı ürünleriniz var mı ? Evet araba camlarına da isteğe bağlı olarak reklam yapabiliriz. İster siz ister biz arabanızın camlarına bu dijital baskı ürünlerini takabiliyoruz. Son derece kullanışlı olan bu ürünler sayesinde sizler de hemen her zaman dijital baskı reklamını yapabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey bize İnternet ya da cep telefonu ile ulaşmak.

Bir Cevap Yazın